Prvenac Mejtland-Najlsa na "Enfildu", a onda šou Firmina u trajanju od 120 sekundi!

subota 29.12.2018.
18:54

Za samo par minuta, tri gola na stadionu Liverpula.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Liverpul je u derbiju 20. kola Premijer lige dočekao Arsenal, za koje sastave su se odlučili Klop i Emeri pronađite OVDE.

U ranoj fazi, iznenađenje, Arsenal vodi.

Igrao se 11. minut, kada je Ivobi centrirao sa leve strane, poslao je savršenu loptu na drugu stativu ka mladom Mejtland-Najlsu, koji bez problema postiže svoj prvi gol u dresu Arsenala.

Ali, nije to pokolebalo "Redse", već u narednom napadu, 1:1, strelac Roberto Firmino.

A onda, dva minuta nakon izjednačenja, Brazilac "baca magiju", izlazi sam na Lena i matira ga za potpuni preokret u roku od samo 120 sekundi!

Haotičan početak derbija na "Enfildu", sa Arsenalom ove sezone nikad nije dosadno.