Protutnjao brzi voz kroz odbranu Reala, Bajern vodi! Ali, već dve prinudne izmene!

sreda 25.04.2018.
21:26

Nemački šampion stekao prednost protiv Madriđana u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

EPA-EFE/ANDREAS SCHAAD

Preneli smo već, Bajern je već u uvodnim minutima meča doživeo prvi maler, Arjen Roben se povredio, pa je umesto njega u igru ušao Tijago Alkantara, a nešto kasnije se ne povredu požalio i Boateng, pa je trener Hajnkes morao da izvrši i drugu prinudnu izmenu - Niklas Zile je u 33. minutu ušao umesto Boatenga.

Ali, ono što je najvažnije za Bajern, bez obzira na ove probleme, tim Jupa Hajnkesa vodi od 28. minuta sa 1:0!

Bila je to munjevita akcija domaćih po desnoj strani, započeo ju je Kimih i nastavio da ''šparta'' po desnoj strani, a Hames Rodrigez mu je poslao idealnu loptu u prazan prostor. Kimih je ušao u šesnaesterac Reala i pored Varana, iskosa sa desne strane savladao golmana Navasa, koji je, izgleda, očekivao centaršut u ovoj situaciji.