nedelja 23.02.2020.
15:52

Junajted vodi protiv "Stršljenova".

EPA-EFE/PETER POWELL

U okviru 27. kola Premijer lige, Mančester junajted je ugostio Votford, nakon 45 minuta vode sa 1:0.

Jedini gol bio je delo novajlije Bruna Fernandeša.

On je najpre pao za penal u finišu prvog poluvremena, sudija Etkinson je pokazao na kreč.

Portugalac je preuzeo odgovornost, stavio je loptu na belu tačku, napravio karakterističan zalet i matirao Fostera, koji je promašio i stranu.

Bio je to njegov prvi gol u dresu Mančester junajteda, od kako je u januaru stigao u klub iz Sportinga za oko 65 miliona evra.

Do kraja prvog dela nije bilo promene, Junajted je na odmor otišao sa golom viška.