sreda 05.02.2020.
22:59

Ekipa Lacija je na svom terenu dočekala Veronu u meču koji je morala da pobedi.

EPA-EFE/MAURIZIO BRAMBATTI

Lacio je dočekao Veronu u okviru 17. kola Serije A, a pobednika nije bilo, završeno je 0:0.

Pokazivala je Verona da će biti veoma tvrd orah u ovom meču, ali je ponovo sve zavisilo od Lacija koji se nije proslavio u napadu. Imobile je promašio prvu šansu, potom je Alberto propustio dve šanse što je bilo uvod u dešavanja u drugom poluvremenu koja nisu bila mnogo drugačija.

Darko Lazović je pretio na drugoj strani, a Alberto ponovo u šansi, ovoga puta se stativa isprečila.

Do kraja još jedna šansa Imobilea, ali je ostalo bez golova.

Sergej Milinković-Savić je odigrao 90 minuta na jednoj, a Darko Lazović na drugoj strani.