Probudio se Inter, uzbudljiv derbi, golovi, šanse...!

subota 17.10.2020.
18:42

Vrlo brzo su se ''Neroazuri'' vratili posle početnog šoka u režiji Zlatana Ibrahimovića.

EPA-EFE/Friedemann Vogel / POOL

Veoma zanimljivih pola sata ''Derbija dela Madonina'', Inter je uspeo da prepolovi Milanovu početnu prednost, sada je 2:1 za ''Rosonere''.

Milan je poveo golovima Zlatana Ibrahimovića u 13. iz jedanaesterca, pa u 16. minutu, opširnije o tome čitajte OVDE, a na odgovor Intera čekalo se do 29. minuta.

Tada je Hakimi sa desne strane prebacio težište igre na suprotnu, gde je Kolarov povukao napred, onda lepo proigrao Perišića koji na kraju centrira za Lukakua, a ovaj sa ivice kaznenog prostora pogađa za 2:1.

Kako meč odmiče, Inter je sve više pretio, usledilo je još par prilika, ali za sada Milan održava prednost.

Na samom kraju prvog poluvremena, korner za Inter sa leve strane, usldio je odličan centaršut, Lukaku najviši u skoku, gađa donji levi ugao, ali lopta odlazi zamalo pored stative.