subota 08.12.2018.
21:18

Kolumbijac umalo da "upropasti" planove gostiju.

EPA-EFE/Domenech Castelló

Fudbaleri Selte ostvarili su vrlo bitno pobedu na strani pošto su savladali Viljareal sa 3:2 u 15. kolu španske Primere.

Gosti iz Viga su u prvom poluvremenu imali potpunu inicijativu na terenu, više od igre, pa su nakon nekoliko propuštenih prilika Braisa Mendeza poveli njegovim golom u 44. minutu meča.

Drugo poluvreme nije počelo dobro po "Žutu podmornicu" pošto je Selta za samo šest minuta uspela da dođe do velikih 0:3. Prvo je Okaj Jokuslu glavom savladao Asenha u 49. minutu, da bi dva minuta kasnije Maksi Gomez rutinski završio akciju Mendeza.

Međutim, u samom finišu meča Viljareal je uspeo da postigne dva gola, vrlo raspoloženi Karlos Baka matirao je protivničkog golmana u 83. i 87. minutu, ali sam nije mogao da pomogne svojoj ekipi da izbegne novi poraz.