Primera - Viljarealu bod u Valjadolidu, debitovao Ben Arfa

subota 08.02.2020.
20:31

U okviru 23. kola španskog šampionata, "Žuta podmornica" je gostovala na "Zorilji".

EPA-EFE/PACO CAMPOS

Fudbaleri Valjadolida dočekali su Viljareal pred svojim navijačima, susret je završen bez pobednika, rezultatom 1:1 (1:0).

Domaćin je poveo u 15. minutu, Sandro Ramirez je ubacio loptu u kazneni prostor rivala, na pravom mestu se našao Alkaraz, koji trese mrežu Viljareala za 1:0.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon devet minuta igre u drugom delu gosti došli do izjednačenja.

Ibora glavom spušta loptu ka Morenu pred golom rivala, a napadač "Žute podmornice" poravnava rezultat.

Do kraja nije bilo izglednijih prilika, beležimo i ulazak Ben Arfe u 78. minutu, bivši fudbaler Liona, Marseja, Njukasla, PSŽ, Rena i Nice je tako upisao svoj debi u Primeri i u dresu Valjadolida.

Viljareal sedmi sa 35 bodova, Valjadolid je 15. sa devet bodova manje.