Primera - Viljareal do pobede, Selta je ispustila

• Autor: Vladimir Danilović

• 19. avgust 2013.

• 23:53

Viljareal je uspeo da na gostovanju Almeriji upiše važna tri boda na startu Primere, dok su Selta i Espanjol podelili bodove.

Viljareal je na startu sezone pobedio na gostovanju Almeriji, rezultatom 3:2. Domaćini su prvi stigli do prednosti golom Riosa u 39. minutu, a tim rezultatom se otišlo i na poluvreme.

Izjednačenje Viljarealu donosi Dubarbier svojim autogolom u 65. minutu utakmice, ali Rios 9 minuta kasnije opet dovodi Almeriju u vođstvo.

Ipak, Dos Santos u 83.i Pereira u 86. minutu donose veoma važnu pobedu Viljarealu.

Selta je na svom terenu ispustila dva gola prednosti, pa je na kraju morala da se zadovolji samo bodom protiv Espanjola.

Domaćini su došli u vođstvo golovima Lopeza u 42. i Čarlsa u 46. minutu utakmice, da bi Espanjol najpre preko Sančeza smanjio urezultat u 53, a zatim i izjednačio rezultat preko Tijevija u 75. minutu utakmice.