Primera - Važna pobeda Granade

• 22. mart 2014.

• 18:15

Trijumfom nad Elćeom u 29. kolu španske Primere, ekipa Granade se značajno odvojila od opasne zone i znatno sigurnije može da dočeka završni deo sezone.

Prvi današnji meč u okviru 29. kola Primere odigran je u Granadi, gde je domaći tim uspeo da savlada ekipu Elćea sa 1:0 i tako se značajno primakne sredini tabele.

Posle prvog poluvremena bez golova, drugih 45 minuta bilo je mnogo sadržajnije, a obeležila ga je bolja igra domaćih.

Gol odluke postignut je u 63. minutu, kada je put do mreže gostiju pronašao Brahimi - 1:0.

Devet minuta kasnije, ekipa Granade je iznudila i jedanaesterac, ali Fran Riko nije bio precizan sa bele tačke.

Ipak, do kraja meča, domaći su uspeli da zadrže minimalnu prednost i osvoje važna tri boda.

Gol iz Granade pogledajte OVDE.

Današnji program u Primeri nastavljen je utakmicom između Espanjola i Levantea od 18 časova.