Primera - Valjadolid prekinuo "post"

• 25. oktobar 2013.

• 23:01

U prvom meču desetog kola španske Primere ekipa Valjadolida savladala je Rajo Valjekano kao gost čime je prekinula negativan niz od šest utakmica bez pobede.

Primera - Valjadolid prekinuo
Premijerni meč desetog kola španske Primere odigran je na "Valjekasu" gde je Rajo Valjekano dočekao ekipu Real Valjadolida.

Gosti su u večerašnji susret ušli nakon serije od šest mečeva bez pobede pa se očekivalo da Rajo iskoristi tu činjenicu i na svom terenu dođe do čitavog plena.

Ipak, ekipa našeg Antonija Rukavine zablistala je na večerašnjem gostovanju i slavila rezultatom 3:0 (2:0). Već u prvom delu utakmice gosti su stigli do dva pogotka koji su se ispostavili dovoljnim za mirniju igru u drugom delu meča kroz koju je stigao i treći pogodak.

Golove pogledajte OVDE!

Strelci u pobedi Valjadolida bili su Ebert u 31., Guera u 40. i Larson u 47. minutu susreta. Antonio Rukavina proveo je svih 90 minuta na terenu u prvoj pobedi svog tima posle skoro dva meseca.

Valjadolid sada zauzima 13. poziciju na tabeli sa 10 bodova a Rajo Valjekano je 15. sa bodom manje.