nedelja 19.07.2020.
20:27

Odigrana su još dva meča 38-og kola u Španiji.

EPA-EFE/Miguel Angel Molina

Dva duela su bila bez rezultatskog značaja, Viljareal je i pre ovoga osigurao LE. Betis sa tri poraza završio sezonu posle poraza od Valjadolida. Dmitrovićev Eibar završio sezonu na 14. mestu.

Valjadolid - Real Betis 2:0

Raimrez je imao prvu šansu za domaće, posle je usledio bolji period Betisa, ali Teljo i Fekir nisu iskoristili svoje šanse. Kada se mislilo da ćemo otići bez golova na pauzu desila se neverovatna kontra i akcija Valjadolida koju Gvardiola kruniše u nadoknadi prvog dela igre.

U nastavku glavna borba na sredini, Valjadolid je uspeo da iskoristi svoju šansu za 2:0. Iz okreta sjajno reaguje Plano, 2:0 u 63. minutu.

Viljareal - Eibar 4:0

Gosti su počeli bolje meč, na sredini prvog dela imali i dve odlične prilike, ali Kike i Čarls nisu bili precizni. Kod domaćih oprobao se Moreno, šut završava pored stative.

"Žuta podmornica" ipak stiže do gola u drugom delu meča, Angisa koristi odličnu asistenciju Kazorle za gol u 71. minutu. Pobedu domaćih overava Moreno sa dva gola u tri minuta, 86. i 89. minutu

Gomez u nadoknadi pogađa za 4:0.

Dmitrović je odgledao ceo meč sa klupe Eibara.