Primera - Valjadolid nadoknadio 0:2!

• 09. februar 2014.

• 19:01

Ekipa Valjadolida bila je blizu poraza na svom terenu od Elćea, ali im je na kraju jedan bod doneo raspoloženi Umberto Osorio.

Druga utakmica nedeljnog programa 23. kola španske Primere odigrana je u Valjadolidu, gde je domaći tim uz dosta muke uspeo da izbori remi u duelu sa Elćeom - 2:2.

Gosti su bolje ušli u ovaj meč,  u 34. minutu golom Kora uspeli da povedu, a sredinom drugog poluvremena i dupliraju prednost preko Del Morala - 0:2.

Tek tada su se domaći prenuli, zahvaljujući Umbertu Osoriju koji je svojim golovima u 71. i 78. minutu anulirao prednost Elćea i svom timu doneo bod koji mu je veoma bitan u borbi za opstanak.

Golove iz Valjadolida pogledajte OVDE.

Podsetimo, u današnjem matineu, Osasuna je savladala Hetafe sa 2:0, a program u Primeri se nastavlja utakmicom u San Sebastijanu, između Sosijedada i Levantea.