Primera - Valjadolid do boda sa Srbima u timu

• 21. februar 2014.

• 23:09

Na otvaranju 25. kola španske Primere Valjadolid i Levante podelili su bodove u meču koji je imao mnogo veći značaj za domaći sastav.

Španska Primera nastavljena je prvim susretom 25. kola koji su na stadionu "Munisipal" igrali Viljareal i Levante.

Meč je završen rezultatom 1:1 (0:1) a može se reći da podela plena više odgovarala ekipi Levantea koja je večeras bila orjentisana na odbranu sopstvenog gola.

Golove pogledajte OVDE!

Gosti su do vođstva došli nakon prekida u 25. minutu koji je sjajno izveo Ivanšic a Kasadesus glavom sproveo loptu u mrežu golmana Marina.

U nastavku susreta publika na "Munisipalu" gledala je dominaciju domaćeg sastava koji je stvarao šanse i bio superioran na terenu ali je uz sav trud uspeo da dođe samo do izjednačujućeg gola.

Guera se u 52. minutu najbolje snašao u šesnaestercu Levantea i uspeo da ubaci loptu u mrežu u situaciji kada se gostujući sastav stihijski branio.

Do kraja je Valjadolid pokušavao da stvori adekvatnu priliku ne bi li došao do pobedonosnog gola ali su domaći navijači uzalud čekali da jalova inicijativa donese drugi pogodak.

Osvojeni bod za Valjadolid ne znači mnogo jer je ekipa naših Stefana Mitrovića i Antonija Rukavine ostala u zoni ispadanja a valja istaći da su dvojica pomenutih proveli svih 90 minuta u duelu sa Levanteom.