Primera - Valensija izvukla bod u Pamploni

• 19. april 2014.

• 17:58

Današnji program u Primeri počeo je utakmicom između Osasune i Valensije, a iako je domaćin dugo vodio, morao je da se zadovolji samo remijem.

U prvoj današnjoj utakmici 34. kola Primere, Osasuna i Valensija su u Pamploni podelile bodove.

Meč je završen rezultatom 1:1, a više razloga za zadovoljstvo imaju gosti, koji su u finišu stigli do izjednačenja.

Osasuna, koja se i dalje bori za opstanak, povela je u 19. minutu, kada je Rijera natrčao na jednu odbijenu loptu golmana gostiju i poslao loptu u mrežu - 1:0.

Minimalno vođstvo Osasuna je održavala sve do 82. minuta, kada je brzu akciju Valensije u gol pretvorio Žonas, postavivši konačnih 1:1.

Golove pogledajte OVDE.

Valensija se ovim bodom nije mnogo primakla ekipama koje su blizu plasmana u Evropu. Ostala je na osmom mestu sa 45 bodova, dok je Osasuna na deobi 15. pozicije sa 35 bodova.

Današnji program nastavljaju Levante i Hetafe od 18 časova.