Primera - Trijumf Malage, novi remi Đukića

• 28. april 2013.

• 20:57

Posle pobede Granade u nedeljnom matineu protiv Espanjola, Malaga na svom terenu savladala Hetafe, a Đukićev Valjadolid remizirao sa Sevijom.

Slavili su kao gosti protiv Espanjola, a naredni duel odigran je u Malagi, gde je domaći tim savladao ekipu Hetafea sa 2:1.

Santa Kruz je u finišu prvog poluvremena doveo Malagu u vođstvo, a posle samo dva minuta igre u drugom, Velington je duplirao prednost. Huan Valera je u 70. minutu smanjio na 2:1, ali gosti više od počasnog gola nisu mogli na ovom meču.

Nedeljni program nastavljen je duelom Valjadolida i Sevilje, a ovog puta nije bilo pobednika, meč je završen rezultatom 1:1.

Havi Gera je u 41. minutu doveo Đukićev tim u vođstvo, a bod Sevilji doneo je Negredo u 62. minutu iz jedanaesterca. Reprezentativac Srbije Antonio Rukavina i ovog puta odigrao je svih 90 minuta.

Nedeljni program zatvaraju Sosijedad i Valensija od 21 čas.