Primera - Susaeta projektilom srušio Hetafe, Mitroviću samo bod

• 22. mart 2014.

• 23:58

Utakmicom u Bilbau kompletiran subotnji program u okviru 29. kola španske Primere.

Baskijci su u poslednjem večerašnjem meču 29. kola savladali ekipu Hetafea sa 1:0, a čovek odluke bio je Susaeta, koji je u finišu prvog poluvremena postigao prelep gol, sa dvadesetak metara od gola gostiju.

Minimalnu prednost Bilbao je sačuvao do kraja i tako se dodatno učvrstio na četvrtom mestu na tabeli Primere.

Gol Susaete pogledajte OVDE.

Pre ovog susreta viđena su dva remija, i to u Valjadolidu, odnosno Barseloni.

Najpre je Espanjol na svom terenu igrao bez golova sa Levanteom, 0:0, dok je u duelu ''davljenika'', Valjadolid igrao 1:1 pred svojim navijačima protiv ekipe Valjekana i tako i dalje ostao u zoni ispadanja.

Domaći tim, za koji je svih 90 minuta odigrao Stefan Mitrović, poveo je već posle osam minuta igre, autogolom Ze Kastra posle kornera sa desne strane, a važan bod gostima doneo je Bueno u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Golove sa ovog meča pogledajte OVDE, a još da podsetimo da je danas igrala i Granada protiv Elćea i na svom terenu slavila sa 1:0.

Naravno, centralni događaj ovog vikenda biće ''El Klasiko'', koji se igra u nedelju na ''Santijago Bernabeu'' u Madridu.