subota 22.09.2018.
18:09

Uzbudljivo je bilo na Balaidosu.

twitter.com/LaLiga

Dvema utakmicama u terminu od 16.15 nastavljeno je takmičenje u španskoj Primeri.

Selta je na svom terenu u vrlo interesantnoj i efikasnoj utakmici protiv Valjadolida odigrala nerešeno 3:3. Već u prvih deset minuta videli smo dva gola u mreži gostiju - Jago Aspas u petom i Maksimilijano Gomez u devetom minutu doneli su svom timu veliku prednost.

Međutim, samo šest minuta pre odlaska na odmor Valjadolid je smanjio prednost preko Oskara Plana. U 54. minutu svojim drugim pogotkom na meču Jago Aspas je povisio na 3:1, a golom Enesa Unala u 65. minutu igre gosti su sačuvali tračak nade da mogu da izbegnu poraz što su na kraju i uspeli golom "džokera" Leonarda Suareza u 94. minutu meča, samo 120 sekundi od kako je kročio na terenu.

Eibar je minimalnim rezultatom slavio protiv Leganjesa golom Kikea u 52. minutu, a srpski reprezentativac Marko Dmitrović sačuvao je svoju mrežu netaknutom tokom čitavog meča.