Primera - Šou u Barseloni, Madriđani poveli pa izgubili, Darder postigao tri gola, ali priznat je samo najlepši!

subota 09.02.2019.
20:30

Sjajan meč smo videli u Kataloniji.

EPA-EFE/ANDREU DALMAU

U okviru 23. kola španske Primere, fudbaleri Espanjola ostvarili su pobedu na svom terenu nad Rajom Valjekanom sa 2:1 nakon preokreta.

Gosti su pogodili već u 11. minutu kada je precizan bio Embarba, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda. Iz istog razloga uz pomoć VAR tehnologije poništen je i gol Dardera osam minuta kasnije.

Drugo poluvreme je donelo totalno ofanzivu Espanjola koji je nakon nekoliko propuštenih prilika uspeo da stigne do izjednačenja u 72. minutu kada je Borha Iglesijas bio precizan sa bele tačke.

A u finišu prava drama!

Domaćin je u 87. minutu ponovo zatresao mrežu Valjekana kada je pogodio Darder, ali je i njegov pogodak ponovo poništen nakon pregledanog VAR snimka.