15:01

Potpuni preokret u Barseloni.

EPA-EFE/KAI FOERSTERLING

Fudbaleri Valensije slavili su kao gosti protiv ekipe Espanjola sa 1:2 (1:0).

Poveli su domaći igrači u 31. minutu, strelac je bio Mark Roka sa bele tačke, prethodno je rukom u svom kaznenom prostoru igrao Žofri Kondogbija.

Otišlo se sa 1:0 na odmor, da bi u 62. minutu gosti izvršili dve izmene, umesto Čeriševa i Ferana Toresa na teren su ušli Valjeho i Sobrino.

To je dalo rezultate, samo sedam minuta kasnije je Viktor skrivio jedanaesterac, odgovornost je preuzeo Pareho, kapiten Valensije je bio precizan sa kreča za 1:1.

Igrao se 80. minut kada su gosti stigli i do preokreta, centaršut Rodriga sa leve strane, odlično skače Maksi Gomez i donosi prednost gostima.

Do kraja nije bilo promene rezultata, pobeda Valensije na gostovanju u Barseloni.

Sada su osmi na tabeli sa 17 bodova, dok je Espanjol pretposlednji sa devet bodova manje.