Primera - "Slepi miševi" ostali bez pobede, Mestalja videla "lepoticu" Alkaraza!

18:17

Gosti iz jedinog šuta u okvir stigli do zlata vrednog boda.

twitter.com/LaLiga

Domaći su krenuli silovito od samoga starta.

Redom su se ređali pokušaji Rodriga, Pareha, Čeriševa, Solera, ali nikako da probiju bedem gostiju iz Valjadolida.

Gostujući fudbaleri u prvom poluvremenu nisu imali ni jedan jedini šut ka golu koji je branio Neto.

Drugo poluveme se nastavlja u istom ritmu, te "Slepi miševi" dolaze do odlične šanse u 54. minutu.

Fernando Kalero štoper gostiju ruši Santi Minu u svom šesnaestercu te sudija Vilanueva nema drugog izbora nego da pokaže na najstrožiju kaznu.

Napadač Rodrigo na nesreću navijača sa "Mestalje" ne uspeva da realizuje jedanesterac, a ni Mina posle odbitka golmana.

Domaći nastavljaju sa presingom i konačno GOL! Kapiten Dani Pareho sjajnim volejom na asistenciju Solera prekida agoniju "Slepih miševa".

Valensija je povela od 71. minuta i na putu je da osvoji tri važna boda.

Međutim, posle brdo propuštenih prilika, gosti iz Valjadolida posle prvog udarca u okvir gola dolaze do poravnanja 1:1.

Podeljenim plenom oba tima su se podigla za po jednu poziciju - Valensija sada zauzima deveto mesto dok Valjadolid posle nepotpunog 19. kola zauzima 15. mesto.