nedelja 05.04.2015.
00:08

Kompletiran je subotnji program u okviru 29. kola španske Primere.

sportske.net

Fudbaleri Levantea ostvarili su u subotu veoma važnu pobedu u borbi za opstanak, i to posle dva uzastopna poraza u prethodna dva kola.

Oni su kao gosti deklasirali direktnog rivala u donjem delu tabele, domaću Almeriju, rezultatom 4-1.

Blistao je David Baral, koji je upisao het-trik, a uz njega, mrežu Almerije zatresao je i Kasadesus. Počasni gol za domaće delo je Hameda u 70. minutu iz jedanaesterca.

Znatno neizvesnije bilo je u Malagi, u poslednjoj subotnjoj utakmici. Domaći tim je na kraju igrao nerešeno, rezultatom 1-1, protiv ekipe Sosijedada.

Posle prvog poluvremena bez golova, Resio je u 55. minutu doveo Malagu u vođstvo, a bod gostima doneo je Pardo, koji je u 83. minutu pogodio za konačnih 1-1.

Golove sa obe pomenute utakmice možete da vidite OVDE.