Primera - Sevilja preslišala Hetafe

• 05. januar 2014.

• 13:56

U prvoj utakmici današnjeg programa 18. kola španske Primere, Sevilja je pred svojim navijačima lako izašla na kraj sa Hetafeom.

Fudbaleri Sevilje su na najbolji način započeli 2014. godinu. Ubedljivom pobedom rezultatom 3:0 nad Hetafeom, oni su nastavili da napreduju na tabeli i približe se ekipama koje konkurišu za plasman u Evropu na kraju sezone.

Trijumf Andalužana najavio je Vitolo u 34. minutu, a sve dileme rešene su tokom drugog poluvremena.

Posle deset minuta igre u nastavku, Baka je duplirao prednost Sevilje, a konačnih 3:0 postavio je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u 77. minutu meča. Golove pogledajte OVDE.

Sevilji je ovo četvrta pobeda u poslednjih pet utakmica u Primeri, dok je Hetafe nastavio sa porazima, pošto mu je današnji već treći uzastopni...

Inače, nedeljni program u Primeri nastavlja se od 16 časova, kada Barselona dočekuje ekipu Elćea.