subota 31.10.2020.
18:10

Domaćin uspeo da osvoji vredna tri boda.

EPA-EFE/Javier Zorrilla

U osmom kolu španske Primere, fudbaleri Atletika savladali su Sevilju u Bilbau i to nakon preokreta u drugom poluvremenu, na kraju je bilo 2:1.

Gost je na idealan način započeo meč, igrao se deveti minut kada je Jusef En Nesiri sa ivice kaznenog prostora "zavrnuo" loptu i poslao je u donji levi ugao nemoćnog Simona.

Usledila je velika borba u kojoj je domaćin konačno uspeo da izjednači tek u 76. minutu kada je Iker Muniain glavom savladao Bona i tako najavio veliki preokret.

A on se dogodio u 87. minutu, Injaki je prošao po levoj strani i uspeo da centrira u kazneni prostor gde se najbolje snašao Oihan Sanset i doneo pobedu "lavovima".

Reprezentativac Srbije i član Sevilje Nemanja Gudelj ušao je u igru u 68. minutu u nameri da "zacementira" pobedu svoje ekipe, međutim desilo se totalno suprotno.