nedelja 07.10.2018.
20:25

Puno golova na Pirinejima.

twitter.com/LaLiga

U okviru osmog kola španske Primere, odigrane su dve utakmice u terminu od 18.30.

Sevilja je večeras na svom terenu savladala Seltu sa 2:1. U vrlo interesantnoj utakmici na Sančez Pishuanu, domaćini su poveli preko Pabla Sarabije u 39. minutu.

Selta je ostala sa igračem manje u drugom poluvremenu pošto je u 59. minutu Arauho dobio drugi žuti karton. Dva minuta kasnije, na 2:0 povisio je Visam Ben Jeder. Ipak, gosti iz Galicije su stigli do gola u 85. minutu preko Sofijana Bufala, ali nisu uspeli da izbegnu poraz.

Espanjol je u Barseloni slavio protiv Viljareala sa 3:1. Domaćini su poveli u sedmom minutu preko Ernana Pereza, ali je "Žuta podmornica" izjednačila u poslednjim trenucima prvog poluvremena golom Karl Toka Ekambija.

Legendarni Serhio Garsija postigao je pogodak za novo vođstvo Espanjola u 79. minutu, da bi rezervista Pablo Piati overio trijumf domaće ekipe u drugom minutu nadoknade vremena.