Primera: Selta trijumfom spustila zavesu na 21. kolo, asistencija Radoje

ponedeljak 29.01.2018.
23:51

Fudbaleri Selte slavili su na svom terenu, u poslednjem duelu 21. kola.

screenshot - Youtube.com

Ekipa iz Viga nadigrala je na "Balaidosu" ekipu Real Betisa, na kraju je bilo 3:2 (1:0).

Poveli su domaći fudbaleri već u 12. minutu, odlično je srpski internacionalac Nemanja Radoja ukrao loptu ispred kaznenog prostora Betisa, doturio je do Aspasa, koji rutinski vara Adana za 1:0.

To je bilo sve od golova u prvih 45 minuta, a u nastavku je viđena odlična fudbalska predstava.

Najpre je Selta povisila na 2:0, strelac je bio Maksimilijano Gomez, na asistenciju Đonija Kastra. Igrao se tada 57. minut.

Nekih 15ak minuta kasnije, Betis se vraća u život, gol postiže Serđo Leon, na asistenciju Durmisija.

Ipak, samo osam minuta kasnije, Jago Aspas postiže drugi gol na meču i vraća dva gola prednosti ekipi iz Viga.

U finišu je iskusni Andreas Gvardado uneo neizvesnost, kada je sa bele tačke smanjio na 3:2, ali nije bilo dovoljno vremena da gosti dođu do boda, kako je Meksikanac bio strelac u sudijskoj nadoknadi.

Selta je sada sedma sa 31 osvojenim bodom, dok je Betis 13. sa četiri boda manje.