subota 30.03.2019.
20:20

Velika tri boda posle preokreta u 29. kolu Primere za ekipu iz Viga.

screenshot - Youtube.com

Fudbaleri Selte slavili su nakon preokreta na svom "Balaidosu" protiv Viljareala rezultatom 3:2 (0:2).

Gosti su u prvih 15 minuta došli do dva gola prednosti, pogodili su Ekambi u 11. i Alfonso Pedraza četiri minuta kasnije za veliku prednost.

Do poluvremena nije bilo promene rezultata, a buđenje Selte najavio je Jago Aspas golom u 50. minutu.

A onda, 71. minut, Maksi Gomez poravnava rezultat, postalo je jasno da na čeka uzbudljiva završnica.

Tako je i bilo, a u 86. minutu Selta dolazi i do preokreta, strelac je bio najbolji igra ekipe Jago Aspas, sa penala.

Do kraja je rezultat ostao nepromenjen, veliki trijumf Selte u borbi za opstanak.

Ostaju prvi ispod crte sa 28 bodova, Viljareal je sa samo bodom više na 16. poziciji.