• Autor: Boban Filipović

• 02. novembar 2014.

• 19:11

"Slepi miševi" odneli ceo plen sa "El Madrigala" što ih vodi na drugo mesto na tabeli La Lige.

"Žuta podmornica" je počela da tone na samom startu meča kada Trigueros pogađa svoju mrežu, gosti iz obližnje Valensije imali su minimalnu prednost sve do 64. minuta kada je usledila simultanka Škodrana Mustafija.

Nemački inetnacionalac, poreklom Albanac iz Makedonije, u razmaku od 10-ak minuta postiže dva gola, prvo na asitenciju Pjatija, a potom i Fegulija, čime je pitanje pobednika definitivno bilo rešeno.

Viljareal je u finišu uspeo samo da postigne počasni gol, Trigueros je pogodio i protivnčku mrežu  za konačnih 1:3.

Golove sa "El Madrigala" pogledajte OVDE.

Valensija ovom pobedom preskače na tabeli Barselonu i Sevilju, ekipe koje su držale čelo uoči 10. kola, izjednačila se po broju bodova sa madridrskim Atletikom, ali je ispred aktuelnog šampiona Španije zbog bolje gol razlike i međusobnog skora.

"Slepi miševi" gledaju u leđa  jedino "Kraljsvskom klubu", koji im beži bod. Viljareal je osmi.