• Autor: Ivan Cvetković

• 05. oktobar 2019.

• 17:54

Pobedu svog tima Luka Jović odgledao sa klupe.

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su novu pobedu u osmom kolu španske Primere pošto su na domaćem terenu savladali Granadu sa 4:2.

"Kraljevski klub" je na odličan način otvorio meč i poveo već u drugom minutu kada je Karim Benzema lako matirao Silvu na asistenciju Bejla.

Kros je morao da napusti igru zbog povrede, njega je zamenuo Modrić, ali Zinedinu Zidanu su stigle i lepe vesti u prvom minutu nadoknade vremena kada je dugo osporavani Eden Azar sjajnim lobom duplirao prednost svoje ekipe.

Nastavio je Real da melje svog protivnika, svoj račun danas otvorio je i Luka Modrić fantastičnim pogotkom u 61. minutu igre, ali je domaćin ipak strepeo za rezultat do samog finiša meča.

Ipak, Real je uspeo da sačuva sva tri boda i bez pomoći Luke Jovića koji je čitav meč presedeo na klupi. Konačan rezultat postavio je Džejms Rodrigez u drugom minutu nadoknade vremena.