nedelja 29.09.2019.
20:23

Dva tima nastavila svoje serije bez pobede.

EPA-EFE/Kai Forsterling

Bez pobednika u Valensiji u derbiju timova iz donje polovinetabele, Levante - Osasuna 1:1.

Domaći tim je vrlo brzo poveo, već u četvrtom minutu Ernani postiže svoj drugi gol zaredom u Primeri. Levante vodi sa 1:0.

Majoral i Ernani su mogli da donesu i 2:0 da su malo bili precizniji, sa druge strane Ruben Garsija ima odličnu priliku iz slobodnjaka, ali pogađa stativu. U tridesetom minutu Marti postiže gol za Levante, ali je ubrzo poništen zbog ofsajda te se na pauzu otišlo sa minimalnom prednošću domaćina.

Gosti stižu do gola i izjednačenja u 57. minutu, Garsija se odlično snalazi između dva defanzivca Levante i postiže gol za 1:1. Levante uzvraća sa prilikama preko Miramona, ali je Ruben bio odličan na golu.

Ernani dobija drugii žuti karton u 72. minutu, Levante je ostatak utakmice odigrao sa deset igrača, ali ipak nije došlo do promene rezultata na stadionu u Valensiji.

Nemanja Radoja je odigrao ceo meč za domaći sastav, dok je Darko Brašanac meč svoje Osasune ispratio sa klupe za rezervne igrače.