Primera - Prva radost za Rukavinu

• 31. avgust 2013.

• 23:30

Odigrana su četiri susreta trećeg kola španske Primere na kojima su viđena dva remija i trijumfi Valjadolida, našeg Antonija Rukavine, i Levantea.

Treće kolo otoreno je u petak na subotu kada su u nesvakidašnjem terminu Almerija i Elče remizirali 2:2 a Rajo Valjekano poražen kao domaćin od strane Levantea rezultatom 2:1.

U subotu su na programu bile dve utakmice. Prvi večernji termin bio je rezervisan za duel Selte i Granade koji su u Vigu podelili plen.

Valjadolid je u trećem kolu stigao do prvih bodova u novoj sezoni i ujedno do prvog trijumfa. Ekipa našeg Antonija Rukavine savladala je Hetafe golom Valjentea u 48. minutu utakmice.

Bivši defanzivac Partizana proveo je na terenu svih 90 minuta i solidnom igraom pomogao svom timu da dođe do prvog trijumfa u sezoni.

Mnogo interesantniji mečevi očekuju se u nedelju kada će na teren svi viđeniji španski klubovi.