nedelja 07.10.2018.
18:07

U Madridu smo videli već viđen scenario.

EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

U osmom kolu španske Primere, fudbaleri Atletika iz Madrida savladali su na svom terenu ekipu Betisa rezultatom 1:0.

Prvo poluvreme proteklo je u jalovoj terenskoj inicijativi gostiju, mada su "Jorgandžije" imale više pokušaja ka protivničkom golu na poluvreme se otišlo bez pogodaka.

Dijego Simeone doneo je novu energiju svojoj ekipi na poluvremenu, Kalinić je imao odličnu priliku na startu drugog dela igre, ali je pogodio stativu.

Ipak, nagrada je stigla u 74. minutu kada je Anhel Korea iz ne tako opasne situacije sjajno pogodio donji desni ugao gola Lopeza i tako doneo novi trijumf Atletiku za prvo mesto u Primeri.

Utakmica je praktično bila pokazna vežba kako Čolove ekipe pobeđuju bez velikog poseda lopta, za sada im ide sasvim dobro.