Primera - Na Kamp Nou ništa novo, na Mestalji drama

• 17. novembar 2012.

• 21:59

Barsa nastavlja sa pobedama u Primeri, Mesi ponovo u glavnoj ulozi sa dva gola i asistencijom. Valensija posle bure u finišu stigla do bodova nad Espanjolom. U Pamploni remi, Malaga uzela samo bod.

U Primeri odigrani prvi mečevi 12. kola. Barselona ostvarila i jedanaesti trijumf i to pred svojim navijačima u duelu sa Saragosom.

Katalonci su slavili sa 3:1, uz još jednu sjajnu partiju Lea Mesija. Prva zvezda Barse je u 15. minutu doveo svoj tim u vođstvo posle lepe kombinacije sa Albom.

Devet minuta kasnije usledilo je izjednačenje gostiju posle kornera kada je Montanjes natrčao na odbijenu loptu i savladao Valdesa.

Nije se dugo čekalo na novo vođstvo Barselone. Smo četiri minuta kasnije, Mesi je napravio pometnju u odbrani gostiju, poslao povratnu loptu ka usamljenom Songu, koji šalje loptu u mrežu - 2:1.

To je bio rezultat prvog poluvremena, a tačku je stavio Mesi u 60. minutu, kada je odličnim udarcem sa dvadeseta metara postavio konačnih 3:1. GOLOVE POGLEDAJTE OVDE.

U ekipi Saragose priliku je u poslednjih deset minuta dobio i Stefan Babović.

Prethodno su Osasuna i Malaga odigrale bez golova, a najviše uzvbuđenja doneo je duel Valensije i Espanjola.

Domaći su slavili sa 2:1, gol odluke je postigao Soldado u 90. minutu iz penala, posle dva crvena kartona za goste u tim trenucima.

Pre toga, Vijera je u 16. minutu postigao vodeći gol za Valensiju, a izjednačio je Longo u 31.

Subotnji program zatvaraju Real i Bilbao od 22 časa na Bernabeu.