nedelja 27.10.2019.
15:50

Martinezovi momci ne odustaju.

EPA-EFE/Pepe Torres

Domaći tim stigao do svog šestog trijumfa u sezoni, na "Los Karmenesu" savladan Betis (1:0).

U prvom delu igre smo videli tek jedan udarac u okvir gola, bolje šanse su imali gosti, ali su Havi Garsija i Guardado bili neprecizni. Betis je nastavio sa dobrom igrom i posle pauze, Mandi ima odličnu šansu u 55. minutu, ali bez promene rezultata.

Samo pet minuta kasnije je usledilo veliko slavlje domaćih navijača. Ofanzivci Granada su odigrali sjajan presing, odbrana gostiju je pukla i Vadiljo koristi asistenciju Fernandeza u 61. minutu za 1:0.

Mogli su domaći da vrlo brzo udvostruče svoju prednost, ali je Azez bio neprecizan u oba navrata. Na drugoj strani Emerson beleži dobar šut u 85. minutu, Kanales takođe, ali bodovi ostaju u Granadi.