Primera - Malaga nastavila da tone!

• 17. septembar 2016.

• 23:50

Novi neuspeh Malage, drugi uzastopni u Primeri.

U poslednjoj utakmici subotnjeg programa četvrtog kola španske Primere, Malaga je kao gost poražena od ekipe Las Palmasa rezultatom 1:0.

Gol koji je odlučio pobednika postignut je već posle deset minuta igre, kada su domaći iznudili jedanaesterac, a precizan sa bele tačke bio je Momo.

Do kraja meča, bilo je prilika na obe strane, Malaga je najbliža izjednačenju bila preko Čarlsa u dva navrata, a domaći su u samom finišu preko Arauha mogli i do ubedljivijeg trijumfa, kada je stativa spasila goste.

Malaga je tako ostala na samo dva osvojena boda posle četiri odigrana kola, a Las Palmas je upisao već treći trijumf i ima ukupno devet osvojenih bodova.

Naš Zdravko Kuzmanović nije bio akter novog poraza Malage, pošto je svih 90 minuta proveo na klupi za rezerve.