Primera - Ludnica u Valjadolidu, Molina brži od sudijskog zvižduka!

nedelja 14.04.2019.
13:56

Maksimović i drugovi ipak ostali neporaženi nakon veoma dramatične završnice.

twitter.com/LaLiga

Fudbaleri Valjadolida osvojili su bod u 32. kolu španske Primere pošto su na domaćem terenu remizirali sa Hetafeom 2:2.

Gosti su na odličan način započeli meč pošto su poveli već u 14. minutu golom Maura Arambarija.

Međutim, Valjadolid je krunisao bolju igru u prvom poluvremenu pogotkom Serhija Gvardiole koji je u 30. minutu poravnao rezultat.

Domaćin je na kraju stigao i do potpunog preokreta u 69. minutu kada je Enes Unal savladao Soriju sa penala.

Madriđani su poslednjih pola sata ostali sa igračem manje zbog isključenja Olivere, pa je to pomoglo Valjadolidu da stigne do preokreta, ali ne i do sva tri boda.

U šestom minutu naoknade vremena Hetafe je uspeo da izbegne poraz pošto je Horhe Molina iskoristio priliku sa bele tačke i zatresao mrežu Valjadolida.

Reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović odigrao je ceo meč u dresu Hetafea.