nedelja 07.04.2019.
22:42

Iskusni fudbaler nije uspeo da spasi svoj tim poraza u Andaluziji.

EPA-EFE/QUIQUE GARCIA

Fudbaleri Betisa ostvarili su pobedu na svom terenu pošto su savladali Viljareal sa 2:1 u 31. kolu španske Primere.

Od samog početka meča videli smo veoma uzbudljivu predstavu ove ekipe, a nakon promašene prilike Emersona domaćin je poveo u 11. minutu kada je Đovani Lo Selso šmekerski prebacio nemoćnog Asenha i zatresao mrežu.

Samo dva minuta kasnije "Žuta podmornica" je stigla do izjednačenja, nakon sjajnog centaršuta Kazorle Ramiro Mori je glavom uspeo da postigne pogodak.

Usledio je potom nešto mirniji period pre nego što je Lo Selso u 63. minutu postigao još jedan pogodak nakon odbijene lopte.

Mogao je Viljareal da ostane neporažen, ali je udarac Santija Kazorle sa bele tačke odbranio Lopez u 89. minutu susreta.