Primera - Levante sve više tone...

• Autor: Nikola Ćertić

• 25. februar 2013.

• 23:09

U poslednjoj utakmici 25. kola Primere, Osasuna je u gostima pobedila ekipu Levantea.

Utakmicom u Valensiji između domaćeg Levantea i gostujućeg tima Osasune, kompletirano je 25. kolo španskog prvenstva.

Gosti su u poslednjim trenucima meča slavili rezultatom 0:2, a golove za Osasunu su postigli Masud u 88. minutu i Sola u četvrtom minutu nadoknade nakon isteka regularnih 90 minuta utakmice.

Osausa u poslednjih četiri kola ne zna za poraz dok je Levante u totalno suprotnom položaju i za isti period je uspeo da zabeleži čak tri poraza i samo jedan nerešeni rezultat.

Levante trenutno zauzima 10. poziciju na tabeli španske lige dok Osasuna, ekipa sa najneefikasnijim napadom u prvenstvu ove sezone, nakon ove pobede polako beži iz opasne zone i trenutno zauzima 14. poziciji u Primeri.