subota 05.10.2019.
14:54

Majstorija danskog napadača, ali je ipak izrastao u tragičara.

EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Fudbaleri Levantea slavili su u osmom kolu Primere na gostovanju u Leganesu sa 1:2 (0:1).

Poveli su u 45. minutu gosti, strelac je bio Rođer Marti sa kreča.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon četiri minuta igre u nastavku Kampanja duplirao prednost gostiju iz Valensije.

Fantastično izveden slobodan udarac iz pozicije iz koje se očekuje centaršut, Kampanjin lukav i veoma efektan pogodak pogledajte OVDE.

U 61. minutu je trener domaćeg sastava Pelegrino na teren poslao danskog napadača Brajtvajta, koji je 15 minuta kasnije postigao sjajan pogodak.

Odlično je lobovao golmana gostujućeg sastava i vratio Leganes u igru.

Samo tri minuta kasnije, imao je idealnu priliku i da poravna rezultat, Levante je skrivio penal.

Brajtvajt je preuzeo odgovornost, ali ga je golman gostiju pročitao.

Do kraja nije bilo promene rezultata, pobeda Levantea.

Ekipa iz Valensije je sa nova tri boda skočila na deveto mesto na tabeli, imaju 11 bodova, Leganes zakucan za dno sa samo dva osvojena boda.