Primera: Leganes odoleo u predgrađu Madrida

nedelja 04.02.2018.
14:13

Fudbaleri Leganesa obavili su željeni zadatak na "Alfonso Perez" stadionu.

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

Hetafe je u okviru 22. kola dočekao ekipu Leganesa, a nakon 90 minuta nije bilo pobednika, meč je okončan sa 0:0.

Domaćin je bio daleko bolji rival, prvi put su ozbiljnije pripretili u 40. minutu, Molina se našao u odličnoj prilici, ali je šutirao pored gola.

U nastavku su već na startu imali sjajnu priliku, Antunjes je pogodio stativu iz slobodnog udarca, na odbitak je naleteo Molina, koji takođe pogađa desnu stativu gola gostiju!

Malo je nedostajalo da gosti odnesu ceo plen posle prvog šuta na utakmici, Mantovani se našao u prilici u 89. minutu, ali je nakon kornera, glavom šutirao tik pored leve stative.

Na kraju nije bilo golova, Hetafe 10. sa 29 bodova, koliko ima i Leganes, koji je na tabeli preskočio Đironu i sada je odmah ispoda današnjeg rivala.