Primera - Las Palmas i Deportivo podelili bodove

petak 20.01.2017.
22:37

U premijernom meču 19. kola španske Primere Las Palmas je na Kanarima dočekao ekipu iz La Korunje.

Domaćin će sigurno biti zadovoljniji bodom, kako su od 77. minuta imali i igrača manje na terenu. Na kraju je bilo 1:1 (1:0).

Poveli su domaći preko Garsije u 13. minutu. Odlično je fudbaler domaćeg sastava odreagovao nakon jednog odbitka u šesnaestercu rivala i volej udarcem zatresao mrežu tima iz La Korunje.

Sa minimalnom prednošću Las Palmasa se otišlo na odmor, a izjednačenje je u 69. minutu doneo odlični Florin Andone.

Rumunski reprezentativac je pretrčao poslednjeg igrača odbrane domaćeg sastava, prihvatio jednu dubinsku loptu i zatresao mrežu Las Palmasa.

Nekih osam minuta kasnije, Ajtami dobija drugu javnu opomenu, samim tim i isključenje, te je domaći sastav ostao sa igračem manje u poslednjih 20ak minuta.

Gosti ipak nisu uspeli da do kraja susreta iskoriste brojčanu prednost, te je remi ostao na snazi.

Las Palmas ostaje na 10. mestu tabele sa 25 bodova, dok je Deportivo sa šest manje na 15. mestu na tabeli španske Primere.