subota 20.10.2018.
20:18

Po svemu viđenom na terenu, pravedan ishod.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

Viljareal je na svom terenu remizirao sa Atletikom iz Madrida rezultatom 1:1 u devetom kolu španske Primere.

U prilično ujednačenom meču više uzbuđenja smo videli u drugom poluvremenu, pa se može reći da je remi pravedan rezultat na El Madrigalu.

Prvi je zapretio Moreno na početku prvog poluvremena, zatim je u prilici bio i Kalinić, ali promene rezultata na poluvremenu nije bilo.

U drugom delu meča, Atletiko je bio taj koji je stigao do vođstva u 51. minutu nakon prekida u kojem se najbolje snašao Filipe Luis.

Viljarealu je u tom trenutku bio potreban brz pogodak, a on je i usledio 13 minuta kasnije.

"Žuta podmornica" je mogla do celog plena, ali Moreno i Baka nisu iskoristili svoje prilike u nastavku susreta.