nedelja 13.01.2019.
18:07

Sjajna partija fudbalera Atletika koji je srušio Sevilju.

EPA-EFE/JuanJo Martin

U 19. kolu španske Primere, fudbaleri Atletika iz Bilbaoa pobedili su Sevilju na svom terenu sa 2:0.

Od početka je to bila vrlo otvorena utakmica sa obe strane, a Baski su profitilrali od toga pošto su u 23. minutu poveli preko sjajnog Injakija Vilijamsa koji je na odličan način krunisao akciju svog tima.

Pokušavali su Andalužani da stignu do izjednačenja, imali i odličnu priliku preko Andre Silve, ali prazan prostor na polovini Sevilje iskoristio je odlični Vilijams u 84. minutu.

Ovo su bili njegovi prvi golovi na San Mamesu još od decembra 2016. godine, a nema sumnje da će mu ostati u posebnom sećanju.