nedelja 08.12.2019.
15:57

Kakva partija pekaljenog asa.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Real Betis uspeo da prekine seriju Bilbaa i slavi sa 3:2,blistao je Hoakin sa postignuta tri gola u samo 18minuta.

Tridesetosmogodišnji ofanzivac je postao najstariji fudbaler koji je uspeo da postigne het-trik u Primeri. Hoakin je otvorio svoju seriju u drugom minutu, na drugi gol je sačekao još devet minuta da bi na 3:0 povisio u 20. minutu meča.

Bilbao je uspeo da smanji na 3:1 u ovom delu igre zahvaljujući Vilijamsu i sigurno realizovanim penalom u 44. minutu.

Nastavak susreta protiče u blagoj inicijativi Bilbaa, koji su uspeli da zakomplikuju stvari i dođu na 3:2 u 75. minutu. Gol postiže Berčiče, ovo je bila prava bomba levog beka gostiju.

Ipak to je bilo sve od Baskijaca na ovom meču, nisu uspeli da dođu do izjednačenja tako da je Betis zabeležio treću pobedu zaredom ponajviše zahvaljujući svom kapitenu Hoakinu, koji je na kraju imao šansu da dođe i do četvrtog gola.