subota 04.07.2020.
23:58

Granada na kraju morala i da spašava bod.

EPA-EFE/PEPE TORRES

U derbiju sredine tabele viđeni lepi golovi, Valensija nastavila sa lošim partijama, Granada možda zaslužila i sva tri boda (2:2).

Utakmicu su bolje otvorili domaćini, u 36. minutu smo videli kontroverznu VAR odluku. Granada je želela penal posle igranje rukom Mangale u svom šesnaestercu, ali sudija posle pregleda snimka ne dosuđuje najstrožiju kaznu.

Pokušali su Fernandez i Soldado da donesu prednost domaćem timu, ali Silesen je bio na nivou.

Granada ipak stiže do vođstva, Fernandez mirno koristi penal u 61. minutu. Ipak "slepi" miševi iz prvog šuta u okvir stižu do poravnanja i to samo dva minuta kasnije.

Strelac je Valjeho, asistencija se piše Čeriševu.

Valensija uskoro stiže i do preokreta, prava bomba Gonsala Gedeša, "slepi miševi" vode 2:1 od 68. minuta.

Soldado je imao odličnu priliku ponovo, ali Silesen još jednom odlično reaguje.

Rezervista Fede ipak donosi bod domaćima iz slobodnog udarca, gol je postigao u 86. minutu i postavio konačnih 2:2.