Primera - Espanjol u poslednjem minutu ostao bez pobede u Vigu!

četvrtak 26.09.2019.
21:56

Domaći tim uspeo da izbegne neuspeh.

EPA-EFE/Eliseo Trigo

Selta nastavlja sa slabim partijama, ali su nekako uspeli da izvuku remi pogotkom Santi Mine u zadnjim trenutcima meča (1:1) .

Selta Vigo je imala sijaset prilika u prvom delu igre, ali odlične šanse Santi Mine, Rafinje i Arauha ne uspevaju da donesu promenu rezultata tako da na pauzu otišlo sa 0:0 na semaforu. Samo četiri minuta po povratku ekipa imali smo promenu u rezultatu.

Ovo je bilo neugodno iznenađenje za navijače Viga, Kaleri iz drugog navrata uspeva da uposli Pedrosu koji nije imao većih problema da savlada Blanka. Espanjol vodi sa 1:0 od 48. minuta. Imali su i gosti Barselone da povise na 2:0, ali je Blanko ovog puta uspeo da zaustavi Pedrosu samo sedam minuta kasnije.

Kod Selte je najbolju šansu imao Iago Aspas, ali iskusni Španac je zamalo bio neprecizan. Veliki bod timu iz Viga donosi Santi Mina golom u 95. minutu, Španac je iskoristio sjajnu asistenciju Malja sa desne strane posle odličnog driblinga.