Primera - Eibar ubedljiv, Dmitrović se preselio na klupu, Ćarles promašio het-trik!

subota 29.02.2020.
14:59

Bask potopili sastav iz Valensije.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Fudbaleri Eibara slavili su na svom stadionu protiv Levantea sa 3:0 (1:0) u 26. kolu španske Primere.

Poveli su u 27. minutu, Oreljana je glavom poslao loptu pred gol rivala, na pravom mestu našao se Ćarles, koji je samo zakačio loptu i poslao je u mrežu Levantea za 1:0.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi Ćarles postigao još jedan gol nakon samo tri minuta igre, glavom je zakucao loptu u mrežu rivala,.

Dobio je priliku u 72. minutu da upiše het-trik, gosti su skrivili penal, Brazilac je stavio loptu na kreč, ali je očajno šutirao po sred gola, te je čuvar mreže Levantea uspeo da odbrani njegov pokušaj sa bele tačke.

Pobedu Eibara je overio Oreljana u 85. minutu.

Marko Dmitrović je bez obrazloženja preseljen na klupu, Joel je branio danas i sačuvao mrežu.