Primera - Dmitrović nemoćan protiv Mesijeve magije, Barsi bod u Baskiji za kraj!

nedelja 19.05.2019.
18:06

Utakmica za uživanje u Eibaru.

Epa/Guillaume Horcajuelo

Fudbaleri Eibara i Barselone remizirali su u poslednjem kolu španske Primere rezultatom 2:2.

Domaćin je poveo u 20. minutu golom nekadašnjeg polaznika La Masije Marka Kukurele, ali je ubrzo stigao furiozan odgovor Lea Mesija.

Međutim, Eibar se nije predao, pa je do odlaska na odmor uspeo da izjednači golom Pabla De Blasisa u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Mogao je domaćin i do celog plena, pretio preko Enrika i Kukurele, ali promene rezultata nije bilo.

Bila je to utakmica bez takmičarskog značaja pošto je Barsa već osigurala titulu, dok je Eibar sezonu završio na sredini tabele na 12. mestu.