Primera - Dmitrović i drugovi umalo do senzacije na Bernabeu, Benzema vadio kestenje iz vatre!

subota 06.04.2019.
18:07

Na kraju je moglo biti i ubedljivije.

EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo

Fudbaleri Reala ostvarili su pobedu u Madridu gde su savladali Eibar 2:1 nakon preokreta.

Nakon toga je na scenu stupio fantastični Karim Benzema.

Francuz je zatresao mrežu Marka Dmitrovića već u devetom minutu, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Sreća ga nije poslužila ni početkom drugog poluvremena kada je sudija Gonzales nakond odgledanog VAR snimka nije priznao njegov pogodak.

Mogao je "Kraljevski klub" na kraju do još ubedljivijeg trijumfa, ali se na tom putu isprečio Dmitrović u nekoliko navrata kada je odbranio šuteve Benzemi.

20:28

A strucnjaci vikali za benzemu da treba otici i da veze nema...Umesto da izraze zahvalnost zbog toga sto je benzema igrao za njihovog idola i cinio sve da tap in penalty majstor zatrese mreze i pokupi kajmak mukotrpnog rada tima...Sada se vidi kolika je klasa benzema i osta zal sto je najbolje godine podredio jednom coveku...U ovom sistemu da ima 23,24 lik bi bio veca senzacija od mbapea...

El Clásico leyendas
23:01

legendo fk polet dorcol, da te ja naucim nesto . Benzema je dok je bio mladji postizao po 35 golova u sezoni . i prosle sezone je redovno masio po 2 zicera na utakmici (samo taj tap in majstor mu je namestio 12-13 zicera od kojih je on samo 2-3 realizovao). nije bilo do Ronalda nego da toga sto je on promasio nemoguce (i na ovom mecu je 2 ciste sanse propustio). i normalno je da ce losiji raditi za boljeg. gde je sad Ronaldo a gde Benzema? pa cela zlatna generacija Spanije koja je sve osvojila, je radila da tvoj idol osvoji ZL.

Monday, 08.04.2019
22:19

sve lako proverljivo.

21:11

Lazi i nebuloze...

19:03

Balea oterati ,Benza zadrzati makar za rotaciju.

Don Carlo
18:46

Opet lose, ali bas lose

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
18:24

u kakvoj formi igra benzema to je neverovatno...5 golova u poslednje 3 utakmice...na stranu golovi ali mnogo ucestvuje u igri,sjajno dribla protivnike i pronalazi saigrace,apsolutno radi sve na terenu...cini mi se da se Asensio polako vraca u formu danas je bio bas dobar...Bejl standardno ocajan,nista ne zna da uradi...