Primera - Đirona povela, pa naljutila "Kraljeve", Espanjol rasterao "Slepe miševe"!

• 00:12

U Sevilji nije bilo golova.

Primera - Đirona povela, pa naljutila
Danas su odigrane tri utakmica španske Primere.

Real Madrid je na gostovanju Đironi ubedljivo slavio sa 4:1, a početak meča nije slutio na tako nešto. Katalonci su poveli golom Borhe Garsije u 16. minutu, ali je vođstvo poništio Serhio Ramos sa penala i tako postao, uz Lea Mesija, jedini fudbaler u istoriji Primere koji je postigao barem po pogodak u 15 uzastopnih sezona.

Penal smo videli i na početku drugog poluvremena kada je u 52. minutu Karim Benzema iskoristio kazneni udarac da donese potpuni preokret "Kraljevskom klubu".

Sedam minuta kasnije pogodio je i Geret Bejl, a Benzema je ponovo bio strelac u 80. minutu meča.

Svi su očekivali da ćemo u Sevilji gledati festival golova domaćina i Viljareala, ali se meč na Sančez Pishuanu završio bez golova iako su Andalužani imali dve velike prilike preko Ben Jedera i Andre Silve u samoj završnici meča.

Fudbaleri Espanjola pobedili su ranije danas Valensiju na svom stadionu sa 2:0, u drugom kolu Primere. Golove su dali Esteban Granero u 63. i Borha Iglesijas u 68. minutu.