nedelja 28.04.2019.
22:41

"Kraljevski klub" izgubio u predgrađu Madrida.

EPA-EFE/KIKO HUESCA

Fudbaleri Rajo Valjekana napravili su veliko iznenađenje pobedom na domaćem terenu nad Real Madridom rezultatom 1:1 u okviru 35. kola španske Primere.

Prvo poluvreme obeležile su brojne prilike, pretili su Marselo i Bejl na jednoj i Poza sa druge strane, a ključnim se pokazao trenutak iz 22. minuta kada je sudija Fuertes u konsultaciju VAR sobe pokazao na penal za Rajo.

Siguran sa bele tačke bio je Adri Embarba minut kasnije.

Usledili su napadi ekipe Zinedina Zidana koja je čak i uspela da postigne gol, ali pogodak Marijana bio je poništen zbog ofsajda.

U drugom poluvremenu slična slika, nakon pokušaja Bebea šansu za izjednačenje "Kraljevski klub" je tražio preko Bejla, ali promen rezultata nije bilo.

Sudija je umalo dosudio penal za Real, ali je nakon odgledanog VAR snimka odlučio da promeni odluku u 73. minutu.

16 Komentara

esadesad samoesad
Monday, 29.04.2019
16:16

Ja uporno pisem 10godina, tri najvece prevare Ronaldo , Real, Murinjo. Ljudi dzaba razultati, to je prevara. Real igra kontre vise od 10godina. Valjekano je pobijedio sa 1:0, ali nije to cudo, trebalo je Valjekano da dobija Real redovno, secam se kad je imao veci posed u Madridu, i nisu pobijedili. Ali ja imam za juce drugi razultat Valjekano - Real 0:4. E ovako nema penala za Valjekano, ima penala za Real, sta je Valjekano bunitese hocete panal, evo vam crveni, hocete faul, nema faula kontra gol, i na kraju 0:4 za Real. Onda se raspisu navijaci Reala ovako, koji penal nebi im pomogao ni penal, i da je svirao penal za Valjekano, Real bi posle dao 5golova. VAR dosao a Real umro, nema sudija da poguraju Real da upali. REAL NAJVECA PREVARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23:47

Hahahaha, Barca postaje sampion spanske lige, dok real gubi od nekog koji je medju slabijih u spanskoj ligi! Od reala je samo ime ostalo, sve ostalo se susilo i nestalo, dzaba im je i Zidan! Zidan bez sudija je niko i nista, a sa sudijama osvaja LS-na!

23:21

Real deli sakom i kapom bodove ove sezone.

Tata Messi
23:02

Cim su uveli VAR Real nijednog trofeja nije osvojio.Slucajnost :D ?

Badr Hari
16:46

Ma neee, otišao im izlizani da Juveu osvoji LŠ, to je razlog. :D Kad ono... VAR se 'urotio' i protiv njega. :D

22:58
NOTHING ELSE MATTERS
22:44

Prvi put cujem za takvu pobedu.

Badr Hari
22:42

Sve je potpuno isto kao na Realovim utakmicama LŠ u poslednje 2 godine ('magični' ZiZu na klupi, Real nadigran), samo je rezultat bitno drugačiji. Ovako to izgleda kada se Real bori nizašta, pa nema love za sudije, a u LŠ ovaj iz Raya ne bi dobio penal ni da je igrač Reala gazio po njemu (a ne što ga je povukao za ruku), gol Marijana iz ofsajda bi naravno bio priznat, bio bi sviran penal Realu za ono simuliranje i naravno bio bi isključen neko iz Raya (recimo onaj što je zakačio Kroosa), a Marijano bi se izvukao od crvenog kartona, kao što se i večeras izvukao. Pa sad ako Real i ne bi uspeo da postigne bar jedan gol sa igračem više ostalo bi 0:2, umesto ovih 1:0. Revanš se igra za 7 dana i sudi Čakir... :D

Logika i argumenti
12:17
IIIPlava Horda GGMU?
22:42

Cudio sam se zasto drzavni projekat skoro uvek igra svoje utakmice ovako kasno i konacno sam skontao, pa to je zato sto kraljevska decica uveliko spavaju i ne mogu da gledaju kotrljanje kraljevske kante, bas imaju obzira prema svojim navijacima. Zato se valjda ne mogu ni videti njihovi komentari, ispada da nemaju ni 5 navijaca na ovom sajtu.