• Autor: Ivan Cvetković

• 28. april 2019.

• 22:41

"Kraljevski klub" izgubio u predgrađu Madrida.

Fudbaleri Rajo Valjekana napravili su veliko iznenađenje pobedom na domaćem terenu nad Real Madridom rezultatom 1:1 u okviru 35. kola španske Primere.

Prvo poluvreme obeležile su brojne prilike, pretili su Marselo i Bejl na jednoj i Poza sa druge strane, a ključnim se pokazao trenutak iz 22. minuta kada je sudija Fuertes u konsultaciju VAR sobe pokazao na penal za Rajo.

Siguran sa bele tačke bio je Adri Embarba minut kasnije.

Usledili su napadi ekipe Zinedina Zidana koja je čak i uspela da postigne gol, ali pogodak Marijana bio je poništen zbog ofsajda.

U drugom poluvremenu slična slika, nakon pokušaja Bebea šansu za izjednačenje "Kraljevski klub" je tražio preko Bejla, ali promen rezultata nije bilo.

Sudija je umalo dosudio penal za Real, ali je nakon odgledanog VAR snimka odlučio da promeni odluku u 73. minutu.